O základních astrologických  informacích se dozvěděla během života většina z nás. Že jsme rozděleni do dvanácti skupin zvěrokruhu, podle data a hodiny svého narození, se lze dozvědět nejen v duchovních knihách. Horoskopy se často objevují na stránkách novin a časopisů. Které svoje čtenáře nejen pobaví, ale mnohé i zaujmou a obohatí. Nejvíce pozornosti jim věnují mladé páry, které se rozhodují pro společný život s partnerem. A hledají pomocníky při jeho výběru. Zvířetníková znamení jsou navíc rozdělena podle čtyř živlů, které jednotlivé typy ovlivňují.

Mladý pár

Mezi ohnivá znamení patří beran, lev a střelec, mezi zemská kozoroh, panna a býk, mezi vodní ryba, rak a štír a ve vzdušném znamení je vodnář, váha a blíženec. Největší štěstí čeká partnery, kteří se nacházejí ve stejném znamení. A pro ty, kteří se nacházejí na protilehlé pozici, partnerství nebývá doporučováno. Ale známe to všichni. Jak i výjimky potvrzují pravidlo. Astrologická doporučení by nikdo nikdy neměl přijímat dogmaticky. Nesmíme zapomínat, že horoskopy při seznámení tvoří jenom podpůrnou funkci pro lepší a snadnější výběr. S kapkou humoru navrch.

Dobrá volba podle znamení

K beranovi se nejvíce hodí opět beran, ale rovněž lev a střelec. Konflikt mu hrozí s rakem, kozorohem či váhou. Býk tvoří optimální dvojici s pannou a kozorohem. Vyhnout by se měl vztahu se lvem, vodnářem nebo štírem. K blíženci je ideálním protějškem váha, vodnář, lev a beran. Vyjít by to nemuselo s pannou, rybami a střelci. Pevnou dvojici s rakem vytvoří jak ryba, tak štír. Rozhodně se nedoporučuje život s beranem, váhou, nebo kozorohem. Lev rád prožije život s beranem a střelcem. Naopak se štírem, býkem a vodnářem to nebude klapat. Panna často vytvoří pevný svazek s býkem a kozorohem. Se střelcem, blížencem a rybami to nebude to pravé ořechové. Váhy se často rozhodují mezi blížencem a vodnářem, lvem a střelcem. Rak, kozoroh a beran dobrou volbou být nemusí. Se štírem dobře vychází rak a ryba. Zatímco se lvem, vodnářem či býkem to nemusí vyjít. Ke štírovi se hodí nejvíce lev a beran. S pannou, rybou a blížencem mohou vzniknout neshody. Kozoroh by si měl vybrat buď pannu nebo býka. A neplánovat život s beranem a rakem. Vodnář často najde společnou řeč s váhou a blížencem. Méně pak s býkem, štírem a lvem. Ryby si často vybírají raky a štíry. Snad nevíce konfliktní vztah by mohl vzniknout s blížencem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup