Snědé tělo se v posledních letech stalo ideálem ženské krásy. Spousta žen je tak ochotná pro tento trend krásy udělat téměř cokoliv. Jenže ne každá žena si může dovolit strávit několik týdnů na sluníčku, tak aby takového odstínu pokožky dosáhla. A navíc nesmíme opomenout fakt, že je spousta žen, kterým jejich množství pigmentu ani nedovolí, aby se zbarvily do odstínu připomínající čokoládu. Jak si tedy takovou barvu zajistit?

opalování na pláži

Krásná snědá barva je jakýmsi symbolem ženské krásy a zdraví, navíc působí daleko přitažlivěji než pleť bílá jako stěna. Jenže jak se v létě opálit, když trávíme celé dny v práci? Vyrazit někam k moři? Jenže co když ním to finanční situace nedovoluje? Existují i jiné způsoby jak být krásně opálená klidně po celý rok.

I opálení je potřeba dávkovat postupně

Solárium je sice v mnohých ohledech méně škodlivé než sluneční paprsky, ale i zde je potřeba dbát při opalování zvýšené opatrnosti. Solárium brno nabízí profesionální služby a nejvyšší komfort pro opálení jako od sluníčka.

vertikální solárium

Návštěvy solárií by však měly být do jisté míry regulované, rozhodně ne častější než 2x týdně. Rozhodujícím faktorem je i odstín a typ kůže, citlivost nebo výskyt mateřských znamének. Solária vytvářejí podobným způsobem opálení jako slunce, vlivem UV paprsků dochází ke změně provitamínu na tolik známý vitamín D, který ovlivňuje stav kůže, svalstva, ale i například imunitního systému.

Solária a s nimi spojené krásné opálení tedy mají do jisté míry pozitivní vliv na náš vzhled, psychiku atd. K tomu jistě není co vytknout. Existuje tedy způsob, jak docílit přirozeného opálení i bez škodlivého působení UV záření?

Opálení v tubě

Ano, řeč je o samoopalovacích krémech, které za posledních několik let dospěly do takové kvality, že bez obav nahradí opálení od slunce. Ty doby, kdy se kůže dočkala spíše nevzhledných fleků a oranžového nádechu jsou už naštěstí dávno pryč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup