Doteky lidskou dlaní kdekoli na našem těle jsou nesmírně příjemné, proto jsou právě masáže považovány za intimní záležitost a jsou spojené s naprostou důvěrou obou stran – maséra i klienta. Dokonce i běžná sportovní masérská technika pro uvolnění svalových partií má velmi blízko k orgasmickému prožitku, a což teprve speciální aplikace pro navození dokonalé rozkoše s erotickým podtextem.

Proč právě foot job

Chodidla jsou v současném západním civilizovaném světě považována ve vztahu k sexualitě za něco nečistého, úchylného, až zvrhlého. Asijské národy a některé „primitivní“ kmeny se však na to dívají jinak, uvědomují si, že se jedná o velice významnou mužskou i ženskou erotogenní zónu s mnoha reflexními body, které spolu s vrcholným prožitkem rozkoše dodávají energii všem orgánovým systémům lidského těla.

ženské chodidlo

Proč se tedy zbytečně ochuzovat o něco přirozeného, co k prožívání sexuality neodmyslitelně patří? Technika známá jako footjob Praha Matahari salon, tedy ve volném překladu tření intimních partií ploskami nohou, může být vrcholným zážitkem, jehož intenzita mnohé z vás překvapí.

Citlivá nervová zakončení dokážou divy

Na chodidlech je mnohem vyšší počet citlivých nervových zakončení, nežli máme na dlaních, a jemné doteky přináší uspokojení i tomu, kdo tuto techniku provádí. Tím dochází k přirozenému uvolnění a proudění energie mezi masérkou a klientem, a zcela logicky i k intenzivnějšímu prožitku.

prsty na nohou

Některé muže (ale i mnoho žen) chodidla vzrušují, mají sexy tvar, což se plně projeví, je-li v pořádku podélná i příčná klenba, a jsou li plosky udržovány pravidelnou pedikúrou. Vzrušující je i pohled na výrazný červený či růžový lak na nehtech, anebo mistrně zvládnutou francouzskou manikúru. Ačkoli je foot-fetish považován za úchylku v případě, že je objektem zájmu pouze tato část těla, zájem mezi muži o tuto techniku je značný. Je však do jisté míry přibrzděn obavami a strachem svěřit se s těmito zdánlivě neobvyklými tužbami své partnerce.