Naše firma BARRACUDA CZ spol. s.r.o. má již mnoho let zkušeností. Jsme na trhu od roku 2001 a nabízíme vám vše možné druhy služeb týkající se reklamního textilu např. tisková technologie, výšivky, grafický návrh a distribuce objednaného zboží. Největší však předností je neuvěřitelný poměr ceny a kvality, jelikož vytváříme kvalitní značkový textil PROMO TEXTILE.

V případě, že si u nás objednáte i pouze jeden kus zboží, tak ho vám stejně doručíme do 24 h, jelikož vy zákazníci jste pro nás nejdůležitější a moc nám záleží na osobním přístupu vůči každému z vás. Pokud byste ale nejdřív se chtěli podívat na kvalitu látek, ze kterých vytváříme naše produkty, tak neváhejte a přijeďte za námi do naší provozovny v Bystřici pod Hostýnem. Není také problém s tím, abychom vám pomohli se zkomponováním a určením jedinečného materiálového složení látek, střihu, rozměru atd., protože nemáme vůbec problém s individuální domluvou a přizpůsobením se potřebám vašeho podniku.

Obrovský výběr barev a střihů

Mezi naše oblíbené produkty patří rozhodně reklamní trička a přesněji typ Triko Unisex T160 s krátkým rukávem. Jeho výjimečnost spočívá v tom, že je ušitý z kvalitní stoprocentní bavlny. Bude vypadat dobře na jakékoliv postavě a také se bude pohodlně nosit v jakýchkoliv podmínkách např. i těch pracovních. Unisex znamená, že tento typ trika je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy.

Kvalitní reklamní textil

Rádi vás bychom ještě upozornili na náš systém balení. Jeden sáček obsahuje 10 triček a v jednom kartonu se nachází 120 kusů.

Samozřejmě si ale můžete vybrat z různých druhů oblečení a doplňků, které máme pro vás k dispozici např. polokošile, mikiny, čepice, legíny, tašky a roušky.

Pokud máte zájem o náš reklamní textil, tak se podívejte na naše webové stránky, napište nám email nebo zavolejte na telefonní čísla. Velice rádi pro vás zpracujeme jedinečné propagační materiály, které budou ideální pro vaši firmu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup