Tak jako v kuchyni by měly být stále k dispozici základní suroviny, ze kterých můžete připravit výborné jídlo, i ve skříni je třeba mít stálé, neutrální kousky kombinovatelné s čímkoli a vhodné ke každé příležitosti. Měly by být co nejkvalitnější, jelikož vám budou sloužit opravdu dlouho. Proto na nich nešetřete. Jednou zjistíte, že vám těchto pár stálic bohatě stačí a není třeba žádných velkých nákupů. Pojďte se tedy přesvědčit, že jste dobře vybaveny.Oblečení na ramínkách

Bílá košile

První nepostradatelností se stala klasická košile v bílé barvě. Hodí se ke kalhotám, sukni, teniskám či k lodičkám. Ať už se chystáte do společnosti nebo na první schůzku, tento poklad vás nezklame. Doplnit ji můžete značkovou kabelkou či jednoduchým náhrdelníkem. Pohrát si smíte také se zapínáním a dle situace přidávat či ubírat knoflíčky.

Sako

Naprostá nezbytnost. Stejně jako u košile ho můžete zvolit k jakékoli příležitosti, ať už na konferenci nebo do kina. Nezapomínejte však nikdy na perfektní střih! V obchodech s módou seženete i kvalitní kousky ale v tomto případě si sako nechte raději ušít profesionálem. Padne vám pak jako ulité a budete za hvězdu!

Černé lodičky

Stejně jako v šatníku, i v botníku byste měla mít nesmrtelný kousek. Černé, lakované lodičky na jehlovém podpatku jsou zkrátka sexy. Nic z vás neudělá takovou profesionálku jako právě tyto botky. Dovolte si za ně utratit více, vyplatí se to.Nákupní taška

Skvěle padnoucí džíny

Pokud je něco, co by ve skříni být opravdu mělo, pak jsou to právě džíny. Ale zapomeňte na roztrhaná kolena nebo rozpárané nohavice. Tyto kalhoty by měly být perfektní. Vyhněte se také jiným barevným provedením, sáhněte po klasických modrých nebo černých.

Křivák

Pořiďte si nádherně voňavou koženou bundu. Nosit ji můžete klidně s výše zmíněnou košilí a pokud žijete vegansky, je nespočet krásných koženkových kousků, které jsou od kůže k nerozeznání. Křivák je neuvěřitelně šik a hodí se v každém věku!