Pořídili jste vašemu malému capartovi větší postel? Aby přechod z dětské postýlky do té velké proběhl maximálně hladce a pokud možno bez slziček, bude to chtít vybrat nové a stylové povlečení, které bude přesně podle představ vašich dětí. V nabídce najdete spoustu motivů určených jak pro menší, tak i pro větší děti, a to v zajímavých klučičích designech.

povleceni-3d-140x200-fotbal-akce

Tlapková patrola pro menší raubíře
Pro milovníky Tlapkové patroly se bude do jejich postele skvěle hodit povlečení právě na motivy této animované pohádky. Oblíbení psí hrdinové tak budou moci malé raubíře doprovázet do říše snů. Pod přikrývkou s takovým vzhledem se bude klukům parádně usínat, protože budou mít své oblíbené pohádkové pejsky ve své blízkosti. Povlečení s Tlapkovou patrolou můžete vybírat hned z několika různých variant.

Vzlétnout si do říše snů
Ti, co mají rádi letadla se mohou nechat dopravit do říše snů stylově ve společnosti letadýlkového povlečení. Ty nejmenší zaujmou pestré barvy, ti větší budou nadšeni z letadel prohánějících se mezi mraky. V takové posteli se bude krásně spinkat nejednomu letadlovému nadšenci.

Sladké sny po boku hrdinů z animáku
Draci a dráčci se budou skvěle vyjímat v posteli těch, kteří si oblíbili animovanou pohádku Jak vycvičit draka. Povlečení je plné menších i větších draků a je dokonce i oboustranné. Děti si tak mohou peřinu jednoduše otočit, až je daný motiv začne nudit a budou chtít změnu.

detske-lozni-povleceni-bavlnene-hvezdicky-modre-ls302-detske-lozni-povleceni-135x90-45x65-ls302

Spánek ve společnosti legendárního Mickey Mouse
Ti, co si v televizi oblíbili Disneyovky, budou na větvi z parádních motivu v podobě obrázku legendárního Mickey Mouse. Myšák Mickey už se nemůže dočkat, až bude dělat společnost svým malým obdivovatelům v jejich postýlkách.
Ať už vybíráte nové povlečení do postele menších nebo větších kluků, určitě si z široké nabídky hokejového povlečení vyberete.