Sebeláska.
Co naplat, pokud nemáte ráda sama sebe, nebude vás mít rád ani váš partner. Teprve až si začnete vážit sama sebe a to opravdu niterně, z hloubi srdce a upřímně, může se ve vašem životě objevit někdo, kdo se na vás bude dívat stejným způsobem. Teprve až dokážete milovat sebe sama, budete schopna milovat druhé a přitáhnete si do života muže, který si bude vážit sám sebe a tím pádem i vás.
Pokud jste však zahleděna do sebe až příliš a jediné, na čem vám záleží, je vaše blaho, najdete si stejného partnera. Bude sebestředný a zahleděný jen sám do sebe, bez schopnosti se na vás skutečně podívat, obejmout vás a dát vám přednost před sebou. Láska k sobě sama a k lidem kolem vás musí být vždy vyvážená.
Muž drží ženu
Sebe trestání.
Podvědomí umí být pěkná potvora a právě podle něj si do života přitahujeme partnery. A i když se nám mnohdy nelíbí a vědomě bychom si vybraly jinak, podvědomí na to má vlastní názor. Proto se zaměřte prvně na své podvědomí a hledejte příčiny tam. Zkuste si uvědomit, zda v sobě nemáte například nezpracované pocity viny, pocity, že jste někomu ublížila, i když třeba neprávem. Emoce jako jsou bolest nebo pocity, že jste měla v životě udělat něco jinak. Právě z podobných pocitů může pramenit podvědomá potřeba neustále sebe sama za něco trestat.
Ruce se snubními prstýnky
Proto pokud jste si našla nevhodného partnera, který vám nedává dostatek svobody, zkuste se zamyslet, zda jste někdy, třeba i omylem, někoho neomezila v jeho vlastním životě. Pokud si stále dokola nacházíte partnery, kteří vám nevědomky ubližují, zamyslete se, komu jste kdy vy sama ublížila a zda stále necítíte pocit viny. Pokud si na podobné situace vzpomenete a souvislosti si uvědomí, zkuste sama sobě odpustit a uvědomit si, že jste v dané situaci konala, jak nejlépe jste mohla. Pokud je to možné, zajděte za lidmi, s kterými máte nedořešené problémy a přímo se jim omluvte nebo je požádejte o odpuštění. Uleví se vám.