Pro dobrý zdravotní stav dítěte je zapotřebí, aby mělo dostatek kvalitního spánku. Ten můžete ozvláštnit pomocí tematického a pohodlného povlečení.

Spánek dítěte

Zdraví prospěšná matrace

Dítě se od mala začne rychle vyvíjet a růst, kdy už mu rozhodně nebude vůbec stačit dětská postýlka. Potom se musí přejít na klasickou velkou postel, jenž už vydrží delší dobu, a proto je dobré do ní investovat větší obnos peněz, aby vydržela a prospívala správnému vývoji dítěte. Můžete ještě zvolit menší rozměr v podobě dětské postele, kdy se často využívá různých designů jako je například závodní auto.

dětská postel

V nízkém věku udělá opravdu spoustu radosti, ale na druhou stranu je to záležitost na pár let, protože potom bude postýlka malá a budete stejně muset zakoupit už klasickou postel. Jako první se vybírá materiál rámu, přičemž do klasické domácnosti se nejvíce hodí dřevěný masiv., jenž je velmi pevný a má solidní životnost. Nevadí mu ani vyšší vlhkost a rám zvládne i dětské řádění. Na tento rám se musí umístit matrace, která má největší vliv na správný vývoj páteře, takže na ní nešetřete a zjistěte si o konkrétním kousku všechny potřebné informace.

Polštáře a peřiny

Dostatek tepla a pohodlný spánek zajišťuje dítěti polštář s peřinou. Nejprve nakoukneme dovnitř lůžkovin, protože v nich hraje obrovskou roli zvolený materiál. Pro letní období, kdy jsou teploty venku vyšší se používá duté vlákno. Naopak mikrovlákno je materiál, kde jsou jednotlivá vlákna o dost menší a tento materiál je u dětí velmi oblíbený, protože je příjemný a hebký.

barevné povlečení

Sami uvidíte, že si jej naprosto oblíbí i Vaši potomci a každý den se budou řešit pod peřinu. Do polštářů z dek bylo dříve oblíbené dávat peří, protože krásně hřeje, ale dnes se už používají spíše jiné materiály. Je to dáno i tím, že dnes je velké množství alergiků, kteří při výběru musí zvolit pro sebe vhodný materiál. U dětí hraje velkou roli také vzhled oblečení, protože jim dokáže udělat obrovskou radost. Povlečení mašinka Tomáš je inspirované animovaný seriálem, kde hlavní hrdina prožívá dobrodružství na kolejích, a proto se děti zamilují i do tohoto povlečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup