Ale nejen venku na prudkém slunci, na dešti nebo pod sněhem či námrazou. Nepomůže, ani to, když máte možnost umístit svého miláčka do garáže, ať už vlastní nebo pronajaté. Podle názorů odborníků, tím, že zaparkujete mokré vozidlo po dešti, nebo obalené sněhem, do prostoru garáže, který je uzavřený, tak to je ještě nebezpečnější pro korozi, než kdybyste ho nechali stát venku. Proč tomu tak je? Voda pomalu stéká a sníh ještě pomaleji taje v uzavřeném nevětraném prostoru garáže. A důsledkem toho, je najednou v těchto prostorech vlhko jako v nějakém skleníku. A takové prostředí je ideální pro vznik koroze, a nejen to, také i různých plísní.

auto bez koroz

V zimním období se často objevuje námraza, která drží na kapotě vašeho vozidla, jako přilepená. Ta také musí pryč, a to jde skutečně velmi těžko. K jejímu odstranění musíte vynaložit velké úsilí. Ta jde dolů jen škrábáním různými pomůckami, musíte vynaložit hodně síly. Díky dešťům a sněhu se ve vašem automobilu nebezpečně zvyšuje vlhkost, nepřítel všech kovového, ale nejen to, mohou se objevit i plísně na materiálu sedadel a na koberečcích. Vše výše uvedené se podílí na tom, že vaše vozidlo pomalu, ale jistě, ztrácí svou životnost. Takže co může pomoci, aby váš čtyřkolový miláček byl vaším velkým pomocníkem ještě dlouhé roky? Ano, bylo by tu jedno řešení a to zakoupit a postavit přístřešek na auto.

auto terénní

Díky tomuto pěknému přístřešku pro vaše auto, zabráníte tomu, aby bylo ohrožené sněhem či námrazou, díky čemuž roste nebezpečná koroze. Přístřešek pro vaše vozidlo dovolí, aby okolí větralo, voda po vašem příjezdu domů bude v přístřešku pomalu stékat a sníh bude pomalu tát v otevřeném prostoru. A nová nadílka sněhu a deště vaše vozidlo v uvedeném přístřešku již vůbec neohrozí. A námraza? O té vám budou vyprávět jen vaši známí, kteří si přístřešek ještě nekoupili.