Hromady jídla a pití na party a prohýbající se stoly nejsou ničím výjimečným. Zdravěji a ekologičtěji je to však mnohem přijatelnější. Pokud organizujete nějakou oslavu a chystáte se servírovat různé pokrmy a nápoje, jedlé nádobí je skvělou cestou, jak snížit produkci odpadů a plastů vůbec.

54_bez-nazvu2

Party s jednorázovým nádobím? Zkuste to jinak
Na mnohých party se to neobejde bez jednorázového nádobí. Co si budeme povídat, je to zkrátka praktičtější v mnoha ohledech. Nemusíte nic čistit, mýt, řešit rozbité talíře a podobně. Ovšem toho plastu, co se během takové jedné jediné akce vyprodukuje. Jednorázového nádobí se ovšem během takovýchto akcí nemusíte vzdát, stačí se jen poohlédnout po alternativním řešením. Ekologické jedlé nádobí je jasnou volbou pro venkovní party. Jeho likvidace je možná snědením nebo rozložením v kompostu. A to už zní mnohem líp než hromada plastového odpadu, co říkáte. Z takovéhoto způsobu stravování budete mít hned mnohem lepší pocit. A navíc vám také toto alternativní řešení přinese spoustu nesporných výhod, které oceníte vy i vaši hosté.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

Kousky, které využijete
A z jakého sortimentu jedlého nádobí můžete vybírat? V nabídce naleznete kompletní výběr kousků, které se vám během pořádání venkovní party nebo jiné podobné akce budou hodit. Jsou to jedlé talíře, které vaši hosté ocení během hlavního vchodu, nebo jedlé misky jako stvořené pro dezert či zmrzlinu. A příbor samozřejmě také nesmí chybět. Pro pití nápojů pak přijdou vhod ekologická brčka a jedlé kelímky.
Vlastnosti, které oceníte
U jedlého nádobí oceníte jeho skvělé vlastnosti v podobě vysoké odolnosti. Díky tomu na něj tak můžete s klidem servírovat teplé i ledové potraviny a nápoje. Oceníte také možnost použití v mikrovlnné nebo horkovzdušné troubě. Kromě toho, že ho nakonec můžete sníst, se případně i samovolně rozloží, a to již během úctyhodných 3 dnů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup