Víte, co je to HHC? HHC je látka, která je obsažená v semenech konopí, jako například THC. Zkratka THC je vám asi známá daleko více. Hodně lidí ji má v podvědomí jako tu škodlivou látku, která je obsažena v marihuaně. Hexahydrokanabinol, zkráceně HHC je látka, která je THC v mnoha ohledech podobná, ale vlastně je úplně jiná.

marihuana

V poslední době se hodně mluví o účincích podobných látek na náš organismus. Ať už se jedná o HHC, CBD nebo třeba kratom. Hodně se o nich mluví v souvislosti léčby bolesti.

Všichni víme, že když nás něco bolí, jediné, nad čím dokážeme uvažovat, je to, aby ta bolest konečně odešla a skončila. Při velkých bolestech jsme schopní udělat cokoliv, aby to přestalo. Sice máme v lékárnách dostupná analgetika, která si při bolestech můžeme vzít, ale ty, které jsou volně prodejné, pomáhají spíše v případech, jako je lehká bolest hlavy, zad, svalů a podobně. Pokud trpíte většími bolestmi, je na čase navštívit doktora, který vám může předepsat daleko silnější léky, které vám spíše od bolesti pomohou.

konopí

Nicméně, i když je farmaceutický průmysl velmi rozšířený a za poslední roky se léčba mnoha věcí, včetně bolesti, posunula dopředu, ne vše léky vyřeší. Problémem jsou třeba pacienti s chronickými nemocemi, kteří trpí chronickými bolestmi. Takovým lidem se ordinuje sice léčba od bolesti, ale ne vždy je účinná. Konopí jím může pomoci od bolesti, ale jelikož u nás látka THC není legalizovaná, daleko lepší je právě vyzkoušet HHC.

HHC můžete najít v mnoha produktech, například ve formě vapu, květů, cucavých bonbónů a podobně. Vyberete si tedy, jak vám je nejpříjemnější ho konzumovat. Velký výběr produktů s HHC najdete například na HHC Brno https://www.hhcpoint.com/. Zde máte záruku kvalitních produktů s kvalitním obsahem HHC, který vám může pomoci ulevit od vašich případných bolestí.