Velikonoce patří k tradičním jarním svátkům, které většinou trávíme v rodinném kruhu. Ale co tak zkusit nový styl a zajet si na Velikonoce pěkně někde k moři? 

Velikonoce znamenají pro mnoho rodin urputné jarní uklízení, malování vajíček a také mnoho pečení a vaření pro všechny hosty co k Vám na Velikonoce přijdou. Někdy můžete, ale přijít do stádia, kdy si řeknete, že takto už je prostě trávit nechcete. Většinou se toto rozhodnutí stává, pokud máte velké děti, nebo ještě žádné nemáte anebo pokud už tohoto svátku máte plné zuby. Ale jak to změnit?  Co třeba si zajet někam do tepla a tyto svátky strávit s dobrým drinkem někde u moře?

velikonoce

Kde vyrazit na Velikonoce?

Než začnete hledat kde strávit Velikonoce je třeba si ujasnit co od této dovolené očekáváte. V přelomu březen/duben je teplo určitě mimoevropské destinace, ale i v Evropě se dá prožít nádhernou jarní dovolenou. Pokud bychom se bavili o mimo Evropský kontinent určitě za zmínku stojí Turecko, Egypt nebo čím dál oblíbenější Tanzanie. Samozřejmě se nabízejí i takové ostrovy jako je Dominikánská republika, Kypr nebo třeba Kapverdy. Pokud, ale nejste na tak dlouhé cestování spoustu skvělých míst Vám nabídne i Evropa. 

velikonoční ostrovy

Kde vyrazit v Evropě na Velikonoce

Dá se říct, že vyrazit můžete kdekoliv Vás táhne cestovatelské srdce. Vyrazit můžete do Francie, na Maltu, do Itálie, Španělska nebo třeba Řecko. Pokud chcete ušetřit za letenky hledejte si lety, které jsou mimo víkend anebo létají na menší letiště. Můžete tak ušetřit i několik stovek až tisíc korun za letenky. Mějte jen na paměti, že tyto levné letenky neobsahují kufry a zdarma máte pouze příruční zavazadlo. Ale i do něj se dá sbalit na úžasné 3 dny například někde v Portugalsku. 

Ať už Velikonoce strávíte v jakékoliv destinaci, vždy je potřeba si to užít. Ať už cestujete sám nebos někým blízkým.