Párty stany jsou kovové, zpravidla trubkové konstrukce potažené pogumovanou textilií, což je vodě odolný a UV záření odolný materiál. Z pogumované textilie se vyrábí například i nafukovací kajaky či rafty. Jestliže si tedy necháte takový stan postavit na zahradě nebo na nějakém obdobném, vhodném pozemku, máte tu zajištěný úkryt před slunečními paprsky, před větrem, rozptýleným prachem v ovzduší, a samozřejmě před deštěm. Pro jaké příležitosti se párty stany vlastně hodí?

párty stan

Svatby – poměrně častým důvodem návštěv zákazníků v půjčovně párty stanů partystanyaz.cz jsou svatební oslavy. Svatba v exteriéru má své kouzlo, mnohdy větší, než ta, co se odehrává někde uvnitř, v pronajatém salonku honosné restaurace. Výhodné je to i v tom, že venku můžete hostům nabídnout zákusky a obložené chlebíčky na jednorázové talíře a příbory, a máte jistotu, že nikdo nic nerozbije. Pod párty stanem také nehrozí poškození drahého nábytku, protože ten zahradní může být plastový za pár korun.

Rodinné oslavy – máte doma děti? Pak byste jim mohli nabídnout oslavu narozenin na zahradě, kam si mohou pozvat své kamarády a spolužáky. Stan poslouží jako perfektní úkryt před nepřízní počasí a zároveň tu bude dobře zabezpečeno veškeré pohoštění. Rozdováděné děti tu opět nemohou nic drahého rozbít, ani když se tu budou navzájem honit, zahrají si fotbálek, zahází si s házecím diskem či s volejbalovým míčem, a budou tu opodál skákat do bazénu.

oslava pod stanem

Firemní setkání – některé firmy udržují velmi dobré vztahy mezi majiteli či vedením firmy a svými zaměstnanci. Pokud se daří prosadit to, že jsou tu všichni takříkajíc jako jedna rodina, a navzájem si rozumí, pak je za prvé toto dobrou motivací k úspěchu v podnikání, a za druhé lze častěji uspořádat z podnikového příspěvkového (transparentního) fondu různé večírky, rauty, a třeba i oslavy kulatých narozenin. Prostě si necháte na vhodném místě vztyčit stanovou konstrukci a pak už jen promýšlíte, jaké občerstvení pro takovou akci zvolit.