Petra Kvitová

Mistryně světa, Sportovec roku, čestná občanka Fulneku, vítězka nespočetného množství soutěží, ale i držitelka Ceny za příkladné sportovní chování a dalších ocenění. Řeč je o „České lvici“, jak se jí přezdívá, Petře Kvitové. Tato sportovkyně patří mezi silné ženy nejen na kurtu, ale i v ostatních sférách života. Při přepadení byla pořezána na paži, kterou potřebuje ke hře tenisu. Není tomu však ani dva roky a Petra opět září s tenisovou raketou v ruce. Navíc během své kariéry musí bojovat s astmatem. Tenisu zůstala věrná, i co se týče jejích partnerských vztahů. Byla spojována se jmény, jako jsou Adam Pavlásek a Radek Štěpánek.
hráčka tenisu

Tomáš Berdych

Tomáš Berdych, mezi přáteli zvaný „Berďa“, není jen pohledným tenistou, ale především úspěšným. Není divu, na tenisový kurt se poprvé postavil, když mu bylo pět let a od té doby mu naprosto propadl. Proto se také po vystudování podnikatelské a obchodní školy rozhodl pro dráhu tenisty. Ve všech turnajích buď vyhrál, nebo alespoň obsadil přední příčky. Během kariéry podlehl kouzlu své kolegyně Lucie Šafářové. Nyní se může pyšnit po svém boku modelkou Ester Sátorovou. Bohužel ho v dnešní době potkáte v České republice jen málokdy, jelikož jeho trvalým bydlištěm se stalo Monako.
tenista na kurtu

Karolína Plíšková

Karolína Plíšková není z rodiny sama, kdo se věnuje tenisu. Kristýna Plíšková také hraje a svými úspěchy své pokrevní sestře mnohdy šlape na paty. Karolína měla v uplynulém roce problémy s tím, kdo ji bude koučovat. Nepříjemnou se stala i aféra s tenisovou kolegyní Barborou Strýcovou ohledně trenéra Tomáše Krupy. Tenistka se neangažuje pouze na kurtu, ale také v charitativní činnosti. Každým svým vítezstvím podporuje hematologické a onkologické oddělení. V současné době má za partnera též slavného moderátora Michala Hrdličku.