Úniková hra je stále oblíbenější činnost, a to jak mladších, tak starších generací. Možná se ptáte, co je na této aktivitě tak oblíbeného? Inu, je to především ta možnost řešit svépomocí nějakou hádanku či záhadu, která povede k postupnému otevření všech dveří, kdy na konci veškerého přemýšlení bude vysvobození z daného objektu. Další prvek, který mnoho osob motivuje k tomu tuto hru vyzkoušet, je porovnávání s ostatními. Lidé jsou soutěživí, a proto se není čemu divit, když zjistíte, že svůj čas, za který jste danou hádanku zvládli, můžete porovnat s ostatními.

otazníky

Vyzkoušejte hned několik variant

Protože lidé chtějí nové a nové hádanky, musí se podoba hry čas od času změnit, aby bylo možné pokrýt potřeby jak nových, tak především stávajících hráčů. Proto se můžete setkat s tím, že scénář či prostředí místnosti, kterou jste před nějakou dobou vyzkoušeli, se může změnit a poskytnout vám tak nové dobrodružství, které můžete se svým přáteli prožít. Všechno je to zkrátka o tom, jak moc dokážete zapojit své logické myšlení, ale také umění dedukce a další vlastností, které jsou pro Escape Game tak důležité.

zámek

Časový limit dokáže potrápit

Abyste to však neměli tak jednoduché a nemysleli si, že z místnosti se můžete dostávat po libovolně dlouhou dobu, měli byste znát určitá pravidla. Tím základním bude časový limit, který je nastavený na 90 minut. Za tuto dobu se musíte úspěšně dostat z únikové místnosti, a pokud se tak nestane, pak jste hru nedokončili. Zpravidla se to však podaří všem, kteří alespoň trochu dokážou zapojit své logické myšlení a dokážou se vžít do daného scénáře, který je pro zapálené hráče připravený.
Poznejte i vy, v čem spočívá zábava Escape Game, svolejte své kamarády a neváhejte vstoupit do místnosti, která si pro vás připravila mnoho nástrah, překážek, hádanek a hlavolamů.