Znáte kvetoucí čaje? Ve zkratce bychom je mohli popsat jako čajový odvar, připravený nikoli z listů čajovníku, ale z různých druhů rostlinných květů.

Pro přítelkyni

Kvetoucí čaj připomíná čerstvě utržený květ rostliny, který se právě maceruje ve vodní lázni. Je to velice působivé a jediný šálek voňavého nápoje dokáže navodit velmi přátelskou, pozitivní atmosféru. Jestliže jste častými návštěvníky čajoven a necháte si připravit čajový odvar z kvalitního sypaného zeleného čaje, vychutnáte si tu zejména jeho chuť a vůni, ale co se týče vzhledu čajových lístků – z toho nebudete mít prakticky žádný požitek, zatímco z kvetoucího čaje budete zároveň citlivě vnímat dokonalou tvarovou symetrii okvětních lístků.

rostlinné květy

Kvetoucí čaj se také pro neobvyklý vizuální vjem doporučuje zalévat vodou ve skleněných, transparentních a dostatečně velkých nádobách, aby tu vynikla ona nespoutaná přírodní krása.

Pro přítele

Kvetoucí čaj je vhodným dárkem i pro přítele od jeho milované a milující partnerky. A to zejména tehdy, seznámíte-li jej s jeho netradiční a velmi svéráznou výrobou. Každý květ, který se pečlivě suší, aby si zachoval svůj tvar i potřebné vlastnosti, je totiž ručně balen do materiálu, který byste rozhodně v tomto procesu neočekávali – do dámských silonových punčoch – tedy přesněji řečeno do tkaniny ze silonového vlákna, z níž se punčochy zhotovují.

dámské punčochy

Každý ručně balený květ v šálku horkého nápoje tak může vašemu partnerovi navodit erotické vzrušení při představě, že proces sušení probíhal v něčem, co si navlékáte na své sexy nohy. Pochopitelně nejsou květy sušené v dámských punčochách, a už vůbec ne v použitých, tím by vznikl nápoj se zcela odlišným aroma, nicméně muži, kteří si vyslechnou od svých partnerek tento příběh výroby kvetoucího čaje, zaznamenají něco, o čem neměli před chvílí ani tušení.