Jste pro každou akci a zajímá Vás všechno, co se týká pohybu? Tak právě pro Vás je tu skvělá hra, u které zažijete spoustu zábavy a adrenalinu.

Akční hra plná zábavy

Jestliže jste založení sportovci a rádi poznáváte nové věci, ať už se sportem spojené nebo jiné zajímavosti, je tu pro Vás akční hra, u které se zaručeně zapotíte. Lasergame Praha, je hra, u které se zaručeně pobavíte s přáteli i s rodinou. Jediným rozdílem je, že nebudete sedět doma u deskové hry, ale budete přímo v aréně, jako figurky. Jde zkrátka o střílečku, kde jste přímo vy nasazeni v poli.

DSC_0204

Lasergame se hraje v různých arénách na různé téma a styl hry. Můžete hrát v týmech, nebo všichni proti sobě. Úkolem je postřílet co nejvíce protivníků a zároveň co nejméně zásahů dostat. Hra obvykle trvá kolem deseti minut, s tím, že na konci každé hry je vyhodnoceno, jak si daný tým, nebo jednotlivec v odehraném kole stál. Jsou zde zaznamenány výstřely, zabití, nebo třeba počet vystřelených nábojů. Vše se odehrává ve speciálních arénách, které jsou plné překážek a záludností, kde můžete rychle přijít o život.

Každý na začátku hry dostane vestu s puškou, kterou lze přeměnit během hry na brokovnici nebo phaser. Na vestě jsou svítící body, které je možné zasáhnout, jedná se o ramena, hrud a záda. Za zásah se počítá také prostřelení hlavně pušky. Během hry se mohou otevírat brány, které v časových intervalech zavírají průchodnost a mohou Vás zabít. Mezi hrami si můžete samozřejmě chvilku oddychnout, protože věřte nebo ne, ven budete vycházet propocený, jak zmoklí pes.

skupina(1)

Velkou výhodou je zde zakoupení dárkového poukazu, nebo věrnostní systém, který se Vám vyplatí, pokud budete chodit častěji. Nemusíte zoufat ani s parkováním, protože to je tady zařízeno přímo ve dvoře, hned u arény.

Neváhejte a vydejte se vstříc novému dobrodružství, které zabaví Vás i vaše přátelé. Neseďte doma na gauči a udělejte něco pro svoje tělo a běžte zábavě naproti. Třeba hra zaujme i vaše přátelé a stane se vaší týdenní náplní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup