Pokud zařizujete interiér, je dobré myslet na všechny detaily, nikoliv pouze na velké věci, jako je třeba nábytek nebo barva stěny. Právě detaily a tyto prvky, které nejsou na první pohled zřejmé, dotváří interiér jako takový. Neváhejte proto myslet i na takové maličkosti, jako jsou třeba vypínače a zásuvky. Velká většina lidí právě tyto prvky naprosto podceňuje a bere je jen jako nezbytnou součást své domácnosti. Napadlo vás však, že existují i jiné varianty než obyčejné béžové, bílé nebo černé? Promyslete správnou volbu těchto elektro prvků a dodejte své domácnosti nový rozměr.

bílá zásuvka

Unica basic si zamilujete

Elektro prvky z řady Unica basic jsou unikátní svým atraktivním designem, který je minimalistický, avšak velmi zdařilý. Řada Unica vyniká tím, že je laděna do jednoduchých barev, žádné divočiny v této kolekci určitě nečekejte. Ba naopak, na své si přijdou zejména ti, kteří nechtějí příliš experimentovat, ale ocení spíše perfektně sladěné elektro prvky do jednotných barev. Prolistujte si i vy aktuální nabídku, která v sobě skrývá tato tradiční a oblíbená řada. Najdete zde hromadu produktů, které se budou perfektně hodit nejen do vaší domácnosti, ale také klidně do kanceláří nebo firem. Jedná se zkrátka o univerzální produkty, které najdou uplatnění v každém interiéru.

kreslená zásuvka

Vysoká kvalita bývá samozřejmostí

Proč je také lepší investovat do něčeho lepšího, jako jsou třeba elektro prvky z řady Unica basic, než do klasických vypínačů a zásuvek, na jaké jsme zvyklí? Jde zejména o kvalitu, nikoliv pouze o design. Uvědomte si, že tyto prvky používáte aktivně každý den. Je tedy nezbytné, aby byly schopné odolat tak vysoké zátěži, kterou každodenní používání bezesporu je. Kvalitní materiály, perfektní zpracování a unikátní design, přesně taková je Unica, seznamte se s ní konečně i vy a udělejte svůj domov útulnějším a stylovějším místem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup